Podflísované dýhy a sesazenky

Podflísovaná dýha vás posune ve vašich tvarových požadavcích a možnostech výrazně vpřed! Oproti standardní sesazence eliminuje rozměrovou nestálost i při dlouhodobém skladování a nepřipustí otevření a vznik trhlin ve spáře i v dýze. Tím velmi výrazně klesá zmetkovost při výrobě.

Podflísované dýhy a sesazenky

Pro všechny, kdo jsou aktivní v oboru výroby a prodeje nábytku, nabízíme dýhy v nejrůznější kvalitě i v množství pro maloodběratele po jednotlivých svazcích i ve velkoodběratelsých objemech. Našimi zákazníky jsou i ti, kteří odebírají dýhy po paletách. Skladové zásoby přizpůsobujeme tak, aby umožňovaly prodej jednotlivých svazků nebo kmenové zboží, tedy svazky z celých kmenů.

Nově nabízíme tzv. trámový program, kde si zákazníci určí kresbu, texturu a charakter požadované sesazenky. Podflísované dýhy trámového dubu v tlouštcě 0,9 mm vyrábíme v kusech v šíři 630 mm a 930 mm v délkách 1600/2100/2650 mm. Takto připravené podflísované listy si zákazník vybere sám a sestaví si např. kuchyňskou linku dle jeho představ. Pro dýhu se sukatou texturou rovněž doporučujeme použít podflísovanou technologii. 

Výrobu jsme rošířili také o dodávky parketových sesazenek dle originálních vzorů zákazníka. Max. tloušťka parketovky je do 4 mm, formát 100x100cm.

Chcete originální kus designového nábytku z jednoho kmene? My vám ho vyrobíme podle vašeho přání a z jedné sekvence svazku dýhy.

ZAJÍMAJÍ VÁS DÝHY A VÝROBA NÁBYTKU?

Podflísované dýhy a sesazenky

Podflísované dýhy a sesazenky

Dýhované nábytkové dílce

Dýhované nábytkové dílce

Dřevěný akustický lamelový obklad

Akustické panely

Čalouněná křesla

Inspirace

V případě jakéhokoliv dotazu nám napište.

Translate »