Inspirace

Čalouněná křesla z dýhy

Elegantní dýhování a sesazenky jsou pro designová křesla s naprosto unikátním vzhledem přesně to pravé.

Čalouněná křesla Vespera

Tak tímhle luxusním kouskem ve vašem interiéru upoutáte zcela jistě na první pohled. Křesla Vespera představují designový nábytek, který přes velmi neobvyklý tvar umožňuje pohodlné posezení a zároveň pohladí duši jakéhokoliv estéta. Harmonie tvarů a materiálů je přesně tím, co dělá tohle křeslo jedinečné. Dílo předního českého designéra Jiřího Pelcla snese ty nejpřísnější nároky na včlenění do interiéru.

Příjemné posezení zaručuje sedák, který má překvapivě jednoduchý tvar kvádru. Díky měkkému polstrování vám nabídne velmi pohodlné posezení. To, co činí křeslo opravdu unikátním, je ovšem opěrák z dýhy s dramatickým tvarem. Ačkoliv se jedná o dýhu, díky nepravidelnému tvaru si lze najít tu svou správnou úlevnou polohu. Potřebujete si položit vedle sebe hrníček s kávou nebo mobilní telefon? Poslouží vám odkládací stolek ze stejného materiálu.

Barva kůže sedáku je jen na vás, k dispozici jich je mnoho. Která vhodně doplní právě váš interiér

Sedák lze nechat potáhnout i látkou a křeslo Vespera tak může dostat i poněkud alternativnější vzhled. Je to zkrátka jen na vás – elegance, nebo uvolněnost?

V roce 2012 se toto křeslo stalo Nábytkem roku, cenu udělila Asociace českých nábytkářů. Při pohledu na zajímavý tvar opěráku, kterého se podařilo docílit díky 3D technologii ohýbání a dýhování, dáte této organizaci jistě za pravdu. Je spousta možností, jak se na tento designovvý skvost posadit. Který bude ten váš?

Křeslo se zdarem připomíná eleganci První republiky, přitom je zcela současné. Zapadne skvěle do nejrůznějších interiérů. Abyste vše správně sladili, můžete si vybírat z několika odstínů dýhy. Což takhle si pořídit dveře v dekoru křesla a interiér sladit k dokonalosti?

ZALÍBILA SE VÁM ELEGANTNÍ A NADČASOVÁ KŘESLA? ZAVOLEJTE NÁM!

Chcete si tato luxusní křesla objednat do obývacího pokoje nebo do kanceláře? Zajímá vás renovace a oprava nábytku? Dodáme vám jak křesla, tak i další nábytek, jako jsou třeba dveře, nebo pouze části nábytku v dekoru vybraného křesla.

Podflísované dýhy a sesazenky

Podflísované dýhy a sesazenky

Dýhované nábytkové dílce

Dýhované nábytkové dílce

Dřevěný akustický lamelový obklad

Akustické panely

Čalouněná křesla

Inspirace

V případě jakéhokoliv dotazu nám napište.

Translate »